0
About

Milujeme taliansku kuchyňu

Gastronómia vždy bola naša vášeň. Radi spoznávame nové krajiny, učíme sa nové recepty a radi jedlo pripravujeme. Túto vášeň sme preniesli do nášho zamestnania.
Už 15 rokov sa venujeme viacerým úspešným konceptom, ako napríklad Bongiorno Pizza, I Love Pizza, I Love Pasta, Big Pizza, Big Kebab a Tel Aviv Bistro.
Nehráme sa na Talianov, milujeme talianske jedlo, kultúru a pohostinnosť. Naše produkty sú prispôsobené nášmu zákazníkovi. Preto sme sa rozhodli splniť si sen v reštaurácii I Love Pasta.

Pri príprave omáčok používame väčšinu surovín z Talianska. Naša najobľúbenejšia je pasta značky Barilla, vďaka ktorej môžete ochutnať cestoviny taliankych starých mám. Risotto varíme z ryže Arborio pre jej krémovú konzistenciu a naše jedlá výborne dopĺňa čerstvo nastrúhaný syr Grana Padano.
Syr nakupujeme od talianskych syrmajstrov v Parme. Vždy kúpime celé kolesá 24 mesiacov zretého syra, ktoré si strúhame každý deň podľa spotreby. Máme radi vôňu a chuť čerstvo nastrúhaného syra. Tú jednoducho nič nenahradí.

Okrem týchto talianskych špecialít varíme z lokálnych surovín. Nedáme dopustiť na slovenské paradajky, najmä tie od značky Tomata. Nepoužívame pretlak, ale drvené paradajky. Môžete z nich cítiť, že rástli na slnku a dávajú našim jedlám sladkú a bohatú rajčinovú chuť. Aj mäso nakupujeme od slovenských výrobcov.

Tím I Love Pasta
Sign

Navštívte nás

Prevádzky
Visit Us

Chcete ochutnať taliansku kuchyňu?

Navštívne nás alebo si jedlo objednajte.
Prevádzky Donáška
Vaša objednávka

Košík je prázdny

Objednať
Product added to cart.